12. 2. 2015 ardo mpc 200

ARDO MPC 200 OPRAVA ELEKTRONIKY MRAZNIČKY

ARDO MPC 200 je mraznička na trhu již několik let. U této mrazničky ARDO MPC 200 se objevila závada v řídícím modulu, a projevovala se způsobem, jakoby mraznička vypnula a poté již nenaběhla. Podle podrobnějšího popisu pana majitele se závada také projevovala tak, že po nějakou dobu mraznička normálně mrazila, ale pak se jakoby vypla a už nenaskočila, ale další den fungovala bez problémů. Po nějaké době opět vypla a již se nezapnula.ardo mpc 200

OPRAVA ELEKTRONIKY MRAZNIČEK ARDO MPC 200, MPC 120 a MPC 300

Tato řídící jednotka se také používá v mrazničkách ARDO MPC 120 a ARDO MPC 300. Znamená to tedy, že opravu elektroniky i těchto mrazniček lze taktéž provést.

DEJTE NÁM PROSÍM VĚDĚT O VAŠICH ZÁVADÁCH

Pokud potřebujete vyřešit podobnou závadu na Vašem spotřebiči tomto či jiném, jednoduše vyfoťte desku elektroniky nebo modul a pošlete prostřednictvím našeho rozšířeného kontaktního formuláře. Uveďte ještě typ zařízení a letmý popis závady. Obratem Vám zašleme odpověď a návrh řešení opravy. Můžete tak zvážit, zda se vyplatí desku opravit nebo ne.

Desku elektroniky nám můžete jednoduše poslat poštou. Velice se nám osvědčilo zasílání modulů elektroniky Českou poštou, či jiným doručovatelem. Ceny za poštovné jsou velice rozumné a doručení bývá do druhého dne.

Menší moduly lze zasílat jako dopisy v bublinkové obálce za pár korun. Větší desky lze zasílat jako obyčejný balíček, cenný balík, balík do ruky nebo balík na poštu. Cena za tyto služby bývá kolem 100,-Kč.
Při posílání obyčejného balíčku pošta sice negarantuje 100% doručení, my však tuto službu běžně využíváme a takto poslaný balíček je bez problémů doručován.

Aktualizace ze dne 9.11.2021: Další typové označení na modulech: Ardo 651017663, ISPRACONTROL, ISPARC 08032262R1, CU54000R1 546012502

  Pošlete nám dotaz:

  Jednoduše vyfoťte porouchané zařízení nebo desku s plošnými spoji (pokud již na desce nebyly prováděny pokusy o opravu) a pošlete prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Uveďte ještě typ zařízení a letmý popis závady. Obratem Vám zašleme odpověď a návrh řešení opravy. Můžete tak zvážit, zda se vyplatí desku opravit nebo ne.

  Položky označené * je nutné zadat

  Jméno: *

  E-mail: *

  Telefon:

  Předmět:

  Vaše zpráva:

  Můžete přiložit 2 obrázky nebo jiné soubory o velikosti do 3MB:

  Tagged on: