Přidáno: Bře 06 2019
Kategorie oprav: Lednice, Nabídka oprav

DA92-00111B

OPRAVA INVERTORU DA92-00111B

Kompresor Lednice Daewoo DA92-00111B – Oprava invertoru

Náhradní díly a řídící jednotky do lednic Daewoo bohužel nedodáváme. Ale pokud lednice málo chladí, problém by mohl být právě v této invertorové desce DA92-00111B. Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře a pošlete nám řídící jednotku poštou, jako doporučené psaní. Do jednoho týdne Vám jednotku zašleme opravenou zpět.

Výrobce: Daewoo, Samsung Electronics

Závada: Invertor je použit v lednici s invertorovým kompresorem. Porucha se projevuje tak, že lednice funguje, ale kompresor se vždy po několika minutách provozu zastaví a třeba po 15 minutách zase rozběhne. Důsledkem je, že lednice chladí velmi málo. Kompresor není nijak horký a jeho vinutí se zdají být v pořádku. Na desce invertoru bývá také slyšet, že občas cvakne relátko a kompresor odpojí.

Pošlete nám dotaz:

Jednoduše vyfoťte porouchané zařízení nebo desku s plošnými spoji (pokud deska není uvedena na našich stránkách) a pošlete prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Uveďte ještě typ zařízení a letmý popis závady. Obratem Vám zašleme odpověď a návrh řešení opravy. Můžete tak zvážit, zda se vyplatí desku opravit nebo ne.
Položky označené * je nutné zadat

Jméno: *

E-mail: *

Telefon:

Předmět:

Vaše zpráva:

Jaká je četnost poruchy?

Někdy funguje a někdy neNefunguje vůbec

Jaký byl průběh poruchy zařízení?

Závada se objevovala postupněZávada se objevila během provozuZávada se objevila náhle po zapnutíZávada se objevila po delší době nepoužívání zařízeníJiný způsob projevení závady

Můžete přiložit 2 obrázky nebo jiné soubory o velikosti do 3MB: