Přidáno: Aug 28 2016
Kategorie oprav: Industrial Electronic Units, Repair centre - We have repaired

RSG SAT FLEX Controller – Control Unit Repair

Tento týden jsme do opravy přijali elektronickou řídící desku (PCB) z řídícího modulu RSG SAT FLEX Controller, určenou k řízení průmyslového šicího stroje.

RSG SAT FLEXJedná se o starší verzi SAT FLEX Controlleru firmy RSG AUTOMATION TECHNICS. Firma RSG se zabývá kompletním řešením pro automatizační linky v textilním průmyslu. Tato firma Vám zakázkově zanalyzuje Vaše potřeby na výrobu a navrhne kompletní řešení, které je tak automatizované, jak je to jen možné.

Kontrolér RSG SAT FLEX (RSG-S-300) je nasazen ve velmi náročných podmínkách k řízení průmyslových šicích strojů pro výrobu bezpečnostních pásů pro automobilový průmysl.

Kontrolér je vybaven několika elektronickými řídícími kartami s mnoha vstupy a výstupy. Tyto vstupy a výstupy jsou využívány tak, aby zajistily maximální spolehlivost při výrobě a 100% bezpečnost pro obsluhu.

RSG SAT FLEX Controller – Oprava řídícího modulu

RSG SAT FLEX ControllerV náročných podmínkách průmyslové výroby se tyto karty obvykle poškodí, na displeji RSG SAT FLEX Controller se zobrazí chybový kód a šicí stroj přestane fungovat.

Řídící deska RSG SAT FLEX je osazena několika vstupy a výstupy.

Během vstupní analýzy závady bylo zjištěno, že signálová informace přicházející na vstupní obvody desky elektroniky není korektně přenášena na výstupní obvody řídící desky.

Zde jsou slova, která by mohla souvistet s tímto tématem:

RSG Automation Technics GmbH
RSG-S-300/105 TRW CZ
F1984888
RSG Rombold system
SAT-FLEX Control

  Please send us your query:

  Simply take a picture of your defective equipment or the circuit board (in case it has not been presented in our section "ALLREADY REPAIRED") and send them via this contact form. Please write also the model of your appliance and brief description of the defect. We will reply as soon as possible with our proposal how to find solution to the defect. According to our proposal you will consider whether the electronic circuit board is worth to be repaired or not.
  Text fields marked with * must be filled

  Name: *

  E-mail: *

  Phone:

  Subject:

  Your message:

  How often is the fault apparent?

  Sometimes it works and sometimes it does notDoes not work at all

  In what way the defect appeared?

  Defect appeared slowly - little by littleDefect appeared during usageDefect appeared suddenly just after turning ONAppliance has not been used for longer period of time, then defect appearedOther

  You can attach 2 pictures with size of 3MB: