Motorek naklápění světel

Motorek naklápění světel – Octavia LMB1021N

Motorek naklápění světel patří mezi poměrně choulostivý díl trpící několika výrobními vadami a to nejen u Škody Octavia. Po několika letech provozu automobilu Škoda Octavia dojde k tomu, že nefunguje naklápění světel.

Motorek naklápění světel

Na vině většinou bývá poškozený integrovaný obvod s označením  LMB1021N. Integrovaný obvod LMB1021N je osazen na řídící jednotce motorku. Tato řídící jednotka (modul) je umístěn uvnitř mechanismu motorku naklápění světel.

Motorek naklápění světel Octavia – Oprava

LMB1021NOprava naklápění světel je poměrně jednoduchá. Stačí vyměnit integrovaný obvod LMB1021N. Po této výměně je oprava naklápění světlometů hotova a Škoda Octavia může opět vyjet.

Podobná závada bývá i na Škodě Fabia i když ne tak často.

  Pošlete nám dotaz:

  Jednoduše vyfoťte porouchané zařízení nebo desku s plošnými spoji (pokud již na desce nebyly prováděny pokusy o opravu) a pošlete prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Uveďte ještě typ zařízení a letmý popis závady. Obratem Vám zašleme odpověď a návrh řešení opravy. Můžete tak zvážit, zda se vyplatí desku opravit nebo ne.
  Položky označené * je nutné zadat

  Jméno: *

  E-mail: *

  Telefon:

  Předmět:

  Vaše zpráva:

  Jaká je četnost poruchy?

  Někdy funguje a někdy neNefunguje vůbec

  Jaký byl průběh poruchy zařízení?

  Závada se objevovala postupněZávada se objevila během provozuZávada se objevila náhle po zapnutíZávada se objevila po delší době nepoužívání zařízeníJiný způsob projevení závady

  Můžete přiložit 2 obrázky nebo jiné soubory o velikosti do 3MB: