Přidáno: Led 17 2018
Kategorie oprav: Elektroservis - Realizované opravy, Prumyslové řídící jednotky

Nordson e driver – Oprava

Nordson e driver je vysoce výkonný jednokanálový ovladač pro elektrické pistole dávkující tekutá lepidla ve výrobním průmyslu skládacích a lepících strojů Jagenberg Diana 105 (Folding gluing machine). Nordson e driver spolu s elektrickou pistolí e.dot. řídí proud cívky v pistoli pro vytvoření přesného tvaru tryskající tekutiny – paprsek, sprej, kapka.

Nordson e driver

Tuto průmyslovou řídící jednotku jsme opravovali pro firmu Bauch, Navrátil s.r.o. zabývající se výrobou obalů pro další průmyslová odvětví.

Nordson e driver – Oprava

Jednotku Nordson e driver nebylo možno spustit. Po připojení napájecího napětí se jednotka se vůbec nezapnula. Jednotka nešla spustit. Jednotka byla zaslána na analýzu do našeho elektroservisu. Závada byla nalezena v invertorové části elektronického modulu. Po otestování byla opravená jednotka zaslána zpět.

 

  Pošlete nám dotaz:

  Jednoduše vyfoťte porouchané zařízení nebo desku s plošnými spoji (pokud již na desce nebyly prováděny pokusy o opravu) a pošlete prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Uveďte ještě typ zařízení a letmý popis závady. Obratem Vám zašleme odpověď a návrh řešení opravy. Můžete tak zvážit, zda se vyplatí desku opravit nebo ne.
  Položky označené * je nutné zadat

  Jméno: *

  E-mail: *

  Telefon:

  Předmět:

  Vaše zpráva:

  Jaká je četnost poruchy?

  Někdy funguje a někdy neNefunguje vůbec

  Jaký byl průběh poruchy zařízení?

  Závada se objevovala postupněZávada se objevila během provozuZávada se objevila náhle po zapnutíZávada se objevila po delší době nepoužívání zařízeníJiný způsob projevení závady

  Můžete přiložit 2 obrázky nebo jiné soubory o velikosti do 3MB: