libra-160c-mig200

Tuson Libra 160C MIG200 – Svářecí invertory

Invertory Tuson Libra 160C MIG200 patří mezi standardní svářečky dodávané na český trh z Velké Číny. Jedná se o svářečky s maximálním svářecím proudem kolem 160A.

tuson libra 160c mig200Oba invertory jsou si velice podobné. Oba jsou navrženy pro svařování technologií Mig-Mag, což je svařování v ochranné atmosféře a metodou MMA – svařování klasickou obalovanou elektrodou.

Oprava svářeček Tuson Libra 160C MIG200

O opravu obou invertorů jsme byli požádáni Rakouskou firmou Netrotech Bioenergie GmbH. Popravdě, oprava elektronického zařízení pro firmu sídlící mimo Českou Republiku nás velice potěšila.

Invertory měly dokonce i podobné závady. U obou invertorů byly vyhořelé výkonové spínací a koncové obvody a u invertoru MIG200 byl navíc vadný obvod tzv. Soft-Startu, což je obvod zabraňující vypadávání jističe po zapnutí svářečky. Obvody Soft-Startu se používají právě u takovýchto výkonových zařízení, jako jsou svářecí invertory.

  Pošlete nám dotaz:

  Jednoduše vyfoťte porouchané zařízení nebo desku s plošnými spoji (pokud již na desce nebyly prováděny pokusy o opravu) a pošlete prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Uveďte ještě typ zařízení a letmý popis závady. Obratem Vám zašleme odpověď a návrh řešení opravy. Můžete tak zvážit, zda se vyplatí desku opravit nebo ne.
  Položky označené * je nutné zadat

  Jméno: *

  E-mail: *

  Telefon:

  Předmět:

  Vaše zpráva:

  Jaká je četnost poruchy?

  Někdy funguje a někdy neNefunguje vůbec

  Jaký byl průběh poruchy zařízení?

  Závada se objevovala postupněZávada se objevila během provozuZávada se objevila náhle po zapnutíZávada se objevila po delší době nepoužívání zařízeníJiný způsob projevení závady

  Můžete přiložit 2 obrázky nebo jiné soubory o velikosti do 3MB: