18. 1. 2022 fru54ad

Řídící elektronika lednice Bosch KAN60A40/06 – Oprava

Chladnička Bosch KAN60A40 se postupem času samovolně vypínala

Bosch KAN60A40/06Náhradní díly a desky elektroniky lednic bohužel nedodáváme. Pokud byste se ale rozhodli řídící modul ledničky Bosch nechat opravit, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře a pošlete nám řídící jednotku poštou, jako doporučené psaní. Do jednoho týdne Vám jednotku zašleme opravenou zpět.


Výrobce:
Bosch, Electrolux
Typ chladničky s mrazákem: Bosch KAN60A40/06, FRU-54AD, FRU-54P
Elektronický řídící modul: FRU-54AD, Elektronika chladničky Bosch
Závada: Lednice  se při výpadku elektřiny vypla a už se nezapla. Lednice je jakoby mrtvá. Lednice se vypíná. Lednice vyhazuje jistič nebo pojistky. Chladnička Bosch KAN60A40 se postupem času samovolně vypínala až se vypnula úplně. Nyní po připojení do el. sítě je slyšet pouze cvakaní na řídící desce. Technik zkontroloval kompresor a vše je v pořádku. Chyba by dle něj měla být v řídící desce.

  Pošlete nám dotaz:

  Jednoduše vyfoťte porouchané zařízení nebo desku s plošnými spoji (pokud již na desce nebyly prováděny pokusy o opravu) a pošlete prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Uveďte ještě typ zařízení a letmý popis závady. Obratem Vám zašleme odpověď a návrh řešení opravy. Můžete tak zvážit, zda se vyplatí desku opravit nebo ne.

  Položky označené * je nutné zadat

  Jméno: *

  E-mail: *

  Telefon:

  Předmět:

  Vaše zpráva:

  Můžete přiložit 2 obrázky nebo jiné soubory o velikosti do 3MB:

  Tagged on: