Přidáno: Říj 04 2019
Kategorie oprav: Nabídka oprav, Topení

Oprava elektroniky kotle na dřevěné peletky OPOP Bio Comfort, Boink, Woody

Oprava elektroniky kotle na peletky OPOP

Výrobce: OPOP spol. s r.o., Valašské Meziříčí

Typ kotle: Kotel na dřevěné peletky OPOP Bio Comfort, Boink, Woody

Závada: Řídící jednotka se stále dokola restartuje při vyšším zatížení. Dokáže “točit” ventilátor, ale jakmile zapne spirálu nebo motor šněkového podavače, tak se vypne a zase zapne – a tak stále dokola. Někdy po zapojení do elektřiny nedělá nic jiného jenom startuje pořád dokola. Vypíná se. Nakonec se neukáže ani logo Woody.

Oprava elektroniky kotle na peletky OPOP

Elektronická řídící jednotka:

WDY 4.14, NORDJYSK ELEKTRONIK DK-9330 DRONNIGLUND 2004.11.01
94V-0 SL101

Typy kotlů: Bio Comfort, Boink, Woody

Pošlete nám dotaz:

Jednoduše vyfoťte porouchané zařízení nebo desku s plošnými spoji (pokud deska není uvedena na našich stránkách) a pošlete prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Uveďte ještě typ zařízení a letmý popis závady. Obratem Vám zašleme odpověď a návrh řešení opravy. Můžete tak zvážit, zda se vyplatí desku opravit nebo ne.
Položky označené * je nutné zadat

Jméno: *

E-mail: *

Telefon:

Předmět:

Vaše zpráva:

Jaká je četnost poruchy?

Někdy funguje a někdy neNefunguje vůbec

Jaký byl průběh poruchy zařízení?

Závada se objevovala postupněZávada se objevila během provozuZávada se objevila náhle po zapnutíZávada se objevila po delší době nepoužívání zařízeníJiný způsob projevení závady

Můžete přiložit 2 obrázky nebo jiné soubory o velikosti do 3MB:

Spouštění našich nových webových stránek www.prirodni-kosmetika.cz zabývající se prodejem přírodní kosmetiky FOR LIFE & MADAGA, výrobcem české profesionální kosmetiky na francouzkých základech, Cosmetics ATOK International a výrobcem české exkluzívní kosmetiky IVEN Cosmetics. S používáním produktů od těchto výrobců máme bohaté a dlouholeté zkušenosti. Tyto produkty jsou neustále požívány v našem kosmetickém salónu.