R1S-U-E230

R1S-U-E230 – Oprava relé

R1S-U-E230

Relé slouží pro ovládání okenního roletového pohonu. Umožňuje ovládání jednoho pohonu dvěma ovladači, dále pak ovládání impulzem, nebo pomocí lokálního a centrálního ovládání.

Relé R1-U-E230, R1S-U-E230 nebo R1J-U-E230 je v podstatě procesorem řízené relé určené k řízení jednoho 1 fázového motoru 230VAC.

U těchto modulů elektronické obvody po nějaké době odejdou. Náklady na opravu jsou však mnohem nižší, než cena nákupu nového modulu.

Tato relé běžně opravujeme. Relé je možno jednoduše vložit do bublinkaté obálky a zaslat na naši adresu jako psaní. Stejným způsobem,  během jednoho týdne, obdržíte relé na Vaši adresu zpět.

  Pošlete nám dotaz:

  Jednoduše vyfoťte porouchané zařízení nebo desku s plošnými spoji (pokud již na desce nebyly prováděny pokusy o opravu) a pošlete prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Uveďte ještě typ zařízení a letmý popis závady. Obratem Vám zašleme odpověď a návrh řešení opravy. Můžete tak zvážit, zda se vyplatí desku opravit nebo ne.
  Položky označené * je nutné zadat

  Jméno: *

  E-mail: *

  Telefon:

  Předmět:

  Vaše zpráva:

  Jaká je četnost poruchy?

  Někdy funguje a někdy neNefunguje vůbec

  Jaký byl průběh poruchy zařízení?

  Závada se objevovala postupněZávada se objevila během provozuZávada se objevila náhle po zapnutíZávada se objevila po delší době nepoužívání zařízeníJiný způsob projevení závady

  Můžete přiložit 2 obrázky nebo jiné soubory o velikosti do 3MB:

  • INEL ST-0R ST-OR
  • INEL ST-0P ST-OP