Řídící jednotky tepelných čerpadel

řídící jednotky tepelných čerpadel

Řídící jednotky tepelných čerpadel je možno opravit v našem elektroservisu. Ne vždy lze takovou elektronickou jednotku opravit, avšak v mnoha případech jsou opravy úspěšné.

Opravujeme také řídící elektroniku používanou ve všech chladírenských a klimatizačních zařízeních.

V tepelných čerpadlech  dochází většinou k poruchám komunikace mezi vnitřní a venkovní invertorovou jednotkou.

Řídící jednotky tepelných čerpadel a chladírenské techniky

Jednoduše vyfoťte porouchané zařízení nebo desku s plošnými spoji a pošlete prostřednictvím našeho kontaktního formuláře nebo jako přílohu emailem na naši adresu. Uveďte ještě typ zařízení a letmý popis závady. Obratem Vám zašleme odpověď a návrh řešení opravy. Můžete tak zvážit, zda se vyplatí desku opravit nebo ne.


 

 • IVT 12KHR-N Oprava tepelného čerpadla
  IVT 12KHR-N Tepelné čerpadlo vzduch vzduch bývá osazeno modulem elektroniky QPWBNA125JBZZ. Jedná se o řídící jednotku pro řízení kompresoru umístěnou ve vnější jednotce tepelného čerpadla. Toto tepelné čerpadlo je také známo, jako IVT Nordic Invertor. Oprava tohoto tepelného čerpadla IVT 12KHR-N byla prováděna pro pana majitele […]

  Pošlete nám dotaz:

  Jednoduše vyfoťte porouchané zařízení nebo desku s plošnými spoji (pokud již na desce nebyly prováděny pokusy o opravu) a pošlete prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Uveďte ještě typ zařízení a letmý popis závady. Obratem Vám zašleme odpověď a návrh řešení opravy. Můžete tak zvážit, zda se vyplatí desku opravit nebo ne.
  Položky označené * je nutné zadat

  Jméno: *

  E-mail: *

  Telefon:

  Předmět:

  Vaše zpráva:

  Jaká je četnost poruchy?

  Někdy funguje a někdy neNefunguje vůbec

  Jaký byl průběh poruchy zařízení?

  Závada se objevovala postupněZávada se objevila během provozuZávada se objevila náhle po zapnutíZávada se objevila po delší době nepoužívání zařízeníJiný způsob projevení závady

  Můžete přiložit 2 obrázky nebo jiné soubory o velikosti do 3MB: