9. 8. 2023 Trouba Brandt se vypíná a zapíná

Trouba Brandt se vypíná a zapíná – Oprava elektroniky

Oprava elektroniky – Trouba Brandt se vypíná a zapíná

Trouba Brandt se vypíná a zapíná. Jedná se pravděpodobně o vadnou řídící desku. Náhradní desky a řídící jednotky ke troubám Brandt bohužel nedodáváme. Pokud byste se ale rozhodli pro opravu této řídící jednotky trouby Brandt, např. BXE5532X, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře nebo nám zavolejte a pošlete nám řídící jednotku poštou, jako doporučené psaní. Do jednoho týdne Vám jednotku zašleme opravenou zpět.

Výrobce: Brandt

Zde je několik znění popisu závady:  Trouba Brandt bliká, pohasíná. Multifunkční trouba pohasíná a nejde zapnout. Trouba nejde zapnout. Hodiny na troubě blikají a trouba nefunguje.  Nejde zapnout elektrickou troubu a na otočení knoflíkem nereaguje, nezapne ani ventilátor, displej nesvítí. Trouba nejde, jen pod displejem času uvnitř bliká. Trouba nejde zapnout, pouze pulzuje jedno relé. Po vypnutí a zapnutí proudu stav stále stejný. Trouba je stará asi 6 let, nejde zapnout, ani displej se nerozsvítí. Trouba Brandt se vypíná a zapíná.


Trouba Brandt se vypíná a zapíná Typ a model trouby Brandt: Brandt BKS 6135, BKV6132, BOH7534, BOP7537, BOP7537, BXC5536, BXE5532, BXE6532, BXE6538, BXP5330, BXP5531, BXP5534, BXP5560

  Pošlete nám dotaz:

  Jednoduše vyfoťte porouchané zařízení nebo desku s plošnými spoji (pokud již na desce nebyly prováděny pokusy o opravu) a pošlete prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Uveďte ještě typ zařízení a letmý popis závady. Obratem Vám zašleme odpověď a návrh řešení opravy. Můžete tak zvážit, zda se vyplatí desku opravit nebo ne.

  Položky označené * je nutné zadat

  Jméno: *

  E-mail: *

  Telefon:

  Předmět:

  Vaše zpráva:

  Můžete přiložit 2 obrázky nebo jiné soubory o velikosti do 3MB:

  Tagged on: