11. 3. 2020 EWM1000PLUS

Chybové kódy Electrolux EWM1000PLUS

Tabulka chybových kódů pračky Electrolux EWM1000PLUS

Chybové kódy Electrolux EWM1000PLUS. Pračky a sušičky AEG/Electrolux lze přepnout do testovacího diagnostického módu. Díky tomuto módu lze ověřit jednotlivé funkce pračky a zjistit případný chybový kód, kterým se nám pračka snaží sdělit, co je příčinou naší závady.

Způsob aktivování diagnostického módu je vesměs podobný u všech praček a sušiček AEG a Electrolux. Rozdíly jsou určeny použitým ovládacím panelem a rozmístěním ovládacích prvků a přítomností displeje.

Jak přepnout zařízení do diagnostického módu, o tom více pojednává tento článek.

Chybové kódy Electrolux EWM1000PLUS

Níže je uvedená tabulka chybových kódů. Chybový kód je obvykle zobrazen na displeji na nefunkční pračce. Někdy je nutno vstoupit do testovacího diagnostického módu, abychom chybu zjistili. V běžném pracím programu se nám chyba nemusí vždy ukázat.

Tato tabulka Chybové kódy Electrolux EWM 1000 PLUS v PDF popisuje chybové kódy konkrétně na pračce EWT 1255 s řídícím elektronickým modulem EWM1000PLUS a 12-ti polohovým přepínačem kterou jsme opravovali s velmi zajímavou závadou.

Chybové kódy Electrolux EWM1000PLUS

V podstatě program pračky nešel spustit, nebo se pračka zastavovala během pracího programu. Chybu E54 přitom zobrazovala pouze v diagnostickém módu. V tomto případě byl nalezen svod na motoru, kvůli přítomnosti prachových částic z uhlíkových kartáčů. Viz tento článek.

ewm1000plus-error-codes

Tento PDF Dokument s chybovými kódy lze stáhnout na tomto odkazu.

  Pošlete nám dotaz:

  Jednoduše vyfoťte porouchané zařízení nebo desku s plošnými spoji (pokud již na desce nebyly prováděny pokusy o opravu) a pošlete prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Uveďte ještě typ zařízení a letmý popis závady. Obratem Vám zašleme odpověď a návrh řešení opravy. Můžete tak zvážit, zda se vyplatí desku opravit nebo ne.

  Položky označené * je nutné zadat

  Jméno: *

  E-mail: *

  Telefon:

  Předmět:

  Vaše zpráva:

  Můžete přiložit 2 obrázky nebo jiné soubory o velikosti do 3MB:

  Tagged on: